ארבץ, שני, מור ושות' משרד עורכי דין ונוטריון Arvatz, Shany, Moore & Co Law Firm & Notary
רח' תובל 40, רמת גן
5252247, קומה 20
טלפון משרד
03-6120378

נוטריון

במסגרת שירותי משרד עורכי הדין ארבץ, שני, מור ושות', אנו מעמידים לרשותכם
מגוון שירותי נוטריון זמינים ויעילים:

אישור נוטריוני

חתימה נוטריונית מעידה על מקוריותו של מסמך, נכונותו של העתק המסמך ו/או שינויים שנערכו בו ונכונות התרגום בהשוואה למסמך המקור. החתימה הנוטריונית במשרד עורכי הדין ארבץ, שני, מור ושות' מאמתת את זהותו של אדם ואת היותו בחיים, מעידה שחתימתו על המסמך נעשתה מרצונו החופשי ומאשרת את צוואתו.
ייפוי כוח נוטריוני
ייפוי כוח נוטריוני מספק ערך קיומי למסמך בפני רשויות החוק, במצבים בהם נמנע מאדם לחתום על מסמך כתוצאה ממגבלה פיזית או מגבלת מרחק. השירות במשרד עורכי הדין ארבץ, שני, מור ושות', כולל ייפוי כוח נוטריוני כללי או ייפוי כוח נוטריוני בלתי חוזר (הנהנים מחזקת התקינות בהתאם לסעיף 19 לחוק הנוטריונים), במשרדנו, או בבית הלקוח.

Apostille

אפוסטיל היא חותמת לאימות מסמכים ציבוריים במדינות שונות בעולם, מתוקף אמנת האג. שירות זה, הניתן במשרד עורכי הדין ארבץ, שני מור ושות', יאפשר לכם לתת תוקף משפטי למסמך ישראלי בחו"ל ולמסמך מחו"ל, בארץ.

תצהיר נוטריוני

תצהיר נוטריוני משמש חלופה לעדות בבית המשפט. התצהיר נחתם ע"י המצהיר וע"י נוטריון או עורך דין
ממשרד עורכי הדין ארבץ, שני, מור ושות', המאמת את זהותו ומזהיר את המצהיר בפני העונשים הקבועים בחוק בגין מסירת תצהיר שקרי.

תרגום נוטריוני

תרגום משפטי המבוצע ע"י נוטריון ארבץ, שני, מור ושות', משמש לאישור אמיתות התוכן המופיע בתעודות והסמכות, פסקי דין, מסמכי הרשמה ללימודים, תעודות נישואין ועוד.

אימות חתימה

אימות חתימה ע"י נוטריון במשרד עורכי הדין ארבץ, שני, מור ושות', מהווה הוכחה לחתימתו של אדם על מסמך – חתימה אשר בוצעה על ידו ומרצונו החופשי ומספקת למסמך תוקף משפטי רשמי.

אישור הסכמי ממון

אישור הסכמי ממון במשרד עורכי הדין ארבץ, שני, מור ושות', נותן תוקף משפטי מחייב להסכמי ממון
הנערכים בין בני זוג. הסכמים אלו מונעים חיכוכים משפטיים ועוגמת נפש, במקרים בהם הנישואין מגיעים
אל קיצם.

צוואות נוטריוניות

עריכת צוואה במשרד עורכי הדין ארבץ, שני, מור ושות', מסדירה את חלוקת הרכוש בין היורשים על פי דין ומונעת מחלוקות כספיות עתידיות בין בני המשפחה.